how to structure an essay ielts freeessaywriter.org how to write email in russian

Servis & Yedek Parça

Aycanlar Otomotiv Orijinal Yedek Parça ve Servis Hizmeti

Aycanlar oto servis olarak 1992 yılından bu yana Van’da hizmet veriyoruz. Binek ve ticari bütün araçların her türlü bakım, onarım ve değişim hizmetleriyle birlikte araçlarınıza yedek parça temini sağlıyoruz. Firmamız Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Peugeot, Citroen markalarının  orijinal yedek parça ve servis olarak hizmet vermektedir. Bütün modellere orijinal parça desteği sağlayarak güvende kamanıza aracı olmaktadır. Çünkü, orijinal olmayan yedek parçalar araçlarda verimsizliğe neden olur. Araçların ömrünü kısaltır. Can ve mal güvenliğini riske atarak sadece bağlı bulundukları alana değil bütün bir aracın aksamına olumsuz etki yapar. Bu yüzden servisimizde her zaman orijinal yedek parça kullanılır. Bu sayede aracınız daha ekonomik, daha dayanıklı, daha verimli hale gelir. İlk günkü sürüş keyfi ve konforu devam ettirilir.

Periyodik Bakım Hizmeti

Firmamız  orijinal yedek parça hizmeti yanında periyodik yağ değişimi, bakımı hizmeti de sağlıyor. Servisimizde araçlarınızın ilk günkü performansını koruması için gerekli olan periyodik bakım hizmetleri hızlı, sağlıklı, güvenli biçimde yapılıyor. Zamanınızın kıymetli olduğunun bilinciyle hareket eden personelimiz araçlarınızın bakım işlemlerini en kısa sürede tamamlayıp hazır hale getiriyor. Tamamı birinci sınıf olan ürünlerimiz aracınızın marka ve modeline özel olarak tercih ediliyor. Dolayısıyla her bakımdan sonra aracınızın randımanı artarak, kullanım ömrü uzuyor. Yakıt tüketimi azalarak sürüş keyfi yükseliyor. İleri teknoloji ve yüksek mühendis bilgileriyle üretilip onlarca testten geçerek kullanıma sunulan orijinal yedek parça ve ürünler sayesinde yaptığımız değişimler garantili olarak sizlere sunuluyor.

Muayene Öncesi Bakım Servisi

Firmamız Volkswagen, Audi, Seat, Skoda özel servisi Van olarak hizmet vermekle birlikte bütün markalara yağ değişim servisi olarak hizmet veriyor. Binek ve ticari, aracınızın yaşı, modeli her ne olursa olsun yıllık bakım servisi, muayene öncesi bakım servisi, periyodik bakım servisi ve onarım servisi olarak firmamızı tercih edebilirsiniz.  orijinal yedek parça ve bakım servisi olarak sorun ve çözüm odaklı çalışıyoruz. En son teknoloji ekipmanlarla çalışıp arıza tespitlerini yapıp en kaliteli çözümleri üretiyoruz.