Hakkımızda

Aycanlar olarak Van oto servis sektöründe 1992 yılından buyana kesintisiz hizmet veriyoruz. Yılların deneyimini yenilikçi teknolojilerle ve en yeni parçalarla birleştirerek araçlarınızın onarımı, bakımı konusunda güvenli hizmet veriyoruz. Her zaman en doğru çözümleri uygulayarak araçlarınızın bizden çıktıklarında ilk günkü haline getirilmiş olmasını sağlıyor, hasarlı bölgelerini sıfır hata ile düzeltiyoruz. Araçlarınızın dönemlik bakımlarını yapıyor, yaz öncesi, kış öncesi bütün yağ değişimlerini yaparak araçlarınızı güvenle kullanabilmenize aracı oluyoruz. Her biri tüm dünyada saygınlık kazanmış, sektörde bir numara olmuş markaları kullanıyor, uyguladığımız her bakım, onarım, değişim işleminden sonra araçlarınızın ömrünü uzatıyor, yakıt tüketimini düşürüp performansının artmasını sağlıyoruz.

Van Oto Servis ve Orijinal Yedek Parça Desteği

Firmamız 27 kişilik uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Van oto servis hizmetlerinde müşterilerimizi her zaman en yeni teknolojilerle, en kaliteli malzemelerle buluşturuyoruz. Ticari ve hususi her marka ve model araçlara yağ değişim hizmeti veriyoruz. Volkswagen, Audi, Skoda, Seat özel servisi olarak hizmet verdiğimiz sektörde;

  • Volkswagen,
  • Audi,
  • Skoda,
  • Seat,
  • Peugeot,
  • Citroen

Markalarının bütün modellerine orijinal yedek parça temini sağlıyoruz. Araçlarınızın yıpranan, aşınan, kaybolan ya da herhangi bir kaza durumunda hasar gören bütün parçalarına orijinal yedek parça desteği sağlıyoruz. Araçlarınızın orijinalliğinin bozulmamasını, değer ve performans kaybı oluşmamasını; hatta yenilenmesini sağlıyoruz. Parça değişim ve onarımı hizmetlerini her zaman garantili olarak yapıyor, yol güvenliğinizi, can güvenliğinizi ve can güvenliğinizi sağlama almış oluyoruz.

Anlaşmalı Olduğumuz Sigorta Şirketleri

Firmamız, kaporta ve boya hizmetleri de vermekte, hasar gören araçlarınızı ilk günkü sağlamlığı ve görselliğinde tamir etmektedir. Üstelik kaporta, boya hizmetlerimizi Axa, Halk, Güneş, Ankara, Groupama gibi Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleriyle anlaşmalı olarak yapıyor, bütün sigorta şirketlerine onarım hizmeti veriyoruz. Van oto servis olarak araçlarınızda oluşan göçüklere, eziklere boyasız göçük onarımı desteği sağlıyor, herhangi bir satış anında aracınızın fazladan boyalı sayılmaması, değer kaybı yaşamamasını sağlıyoruz. Üstelik bütün hizmetlerimizin en hızlı biçimde tamamlıyor, araçlarınızdan en az sürede ayrı kalmanızı, zaman kaybı yaşamamanıza özen gösteriyoruz. Memnuniyetinizi garanti ediyoruz.